Medytacja Transmisyjna (MT)

Trójkąty

W przypadku kiedy formowanie grupy lub przyłączenie się do grupy na planie fizycznym nie jest możliwe, stworzenie trójkąta medytacyjnego z dwoma innymi osobami daje możliwość brania udziału w tej formie służby, choć nie jest to już taki sam poziom mocy. Trójkąt jest grupą trzech osób, które łączą się w myślach na kilkadziesiat minut twórczej medytacji. Nie muszą oni mieszkać w tej samej okolicy, i nie jest konieczne synchronizowanie godziny do wykonania tej pracy. Ponieważ więzi trójkąta zbudowane zostaną z substancji mentalnej, mogą być ożywione nawet wtedy kiedy tylko jeden z uczestników wykonuje tę pracę.

Praca w trójkącie jest prosta. Mentalnie połącz się z pozostałymi uczestnikami. Wtedy powiedz na głos (jeśli to możliwe) Wielką Inwokację. Zobacz swój trójkat połączony ze wszystkimi innymi trójkątami i z grupami transmisyjnymi i medytacyjnymi na Ziemi. Zobacz jak to białe światło krąży w tej sieci punktów ogniskowych i rozprzestrzenia się aby otoczyć świat, pomagając w ten sposób strumieniem Światła i Miłości objąć całą ludzkość.

Poprzez zastosowanie metody trójkatów, jest wytwarzana i pielęgnowana sieć Światła i dobrej woli pokrywająca całą planete. Sieć ta dostarcza niezbędnych splecionych włókien oświetlonej mentalnej substancji, przez które przepłynąć może duchowa energia. Praca w trójkatach jest drogocenną służbą ludzkości i może być wykonywana razem z Medytacją Transmisyjną.

Duchowa cieplarnia

Podczas Medytacji Transmisyjnej ośrodki energetyczne (czakramy) zostajaą tak mocno pobudzone jak w żadnej innej medytacji. W ciągu roku stałej i skoncentrowanej medytacji transmisyjnej można osiągnąć taki postęp jak w okresie 10 do 15 lat indywidualnej medytacji. Medytacja Transmisyjna jest "duchową cieplarnią", procesem przyspieszającym rozwój ewolucyjny. Służba ta głęboko przemienia człowieka. Większość osób po 6 miesiacach, do roku, zauważa zmiany w sobie. Widzą one, że stają się innymi, lepszymi ludźmi, że łatwiej przeżywają i okazują miłość, że ich myślenie jest aktywne i bardziej twórcze. Stwierdzają, że są bardziej zdyscyplinowani, zdecydowani i wytrwalsi w pracy. Widzą, jak uczestnicy grupy stają się coraz bardziej promienni, łagodniejsi, czulsi i serdeczniejsi, innymi słowy - bardziej uduchowieni. Wiele osób zostaje podczas transmisji spontanicznie uzdrowionych. Technika medytacji jest bardzo prosta i każdy, kto skończył 12 lat, może ją stosować. Wszystko, czego wymaga się od nas podczas medytacji transmisyjnej, to utrzymywanie uwagi na czakramie adźna (pomiędzy brwiami). Bardzo często zdarza się, że nie jesteśmy w stanie utrzymać skoncentrowanej uwagi na czakramie adźna. W takim przypadku wystarczy wewnętrznie zaintonować mantrę OM albo przywołać w myślach słowo OM, a uwaga znowu powróci do czakramu. W momencie utrzymywania uwagi na tym ośrodku powstaje łączność między mózgiem a duszą. Energie wysyłane są z poziomu, na którym zwykle pracują mistrzowie, z poziomu duszy a dokładniej z poziomu buddi. Transmisja zachodzi w czasie gdy podtrzymywana jest łączność.

Zapewniam Was, że nie istnieje potężniejsza forma służby światu, zarazem tak prosta i wymagająca tak mało wysiłku. Nie znajdziecie też żadnej metody osobistego rozwoju tak łatwej i dalekosiężnej w skutkach. Jeśli stwierdzicie, że Medytacja Transmisyjna Wam odpowiada, to macie sposób służenia innym, który będzie Wam towarzyszył do końca tego życia i przez wszystkie następne.

Kosmiczna gra liczbowa

Ludzie zastanawiają się czesto jak duży wpływ mogą wywierać w jakiejkolwiek danej sytuacji jako jednostki. Weź pod uwagę nastepującą informację:

Jak już zaznaczono wcześniej, podstawowym elementem w pracy transmitowania energii jest jeden trójkat złożony z trzech osób. Dodając jeszcze jedna osobę do tej podstawowej grupy podwyższa się liczbę możliwych trójkatów do czterech. Jezeli przyłączą się dwie dodatkowe osoby, tworzą pięcioosobową grupę, powstanie wtedy dziesięć trójkątów. Jeżeli jedna z tych osób przyprowadzi swojego znajomego będzie wtedy dwadzieścia trójkątów. Siedem osób stanowi trzydzieści pić trójkątów. Osiem osób stanowi piędziesiąt sześć trójkątów, dziewieć osób osiemdziesiąt cztery, dziesięć osób sto dwadzieścia !

Im więcej osób w grupie, tym większą róznicę robisz swoją obecnością lub nieobecnością! 

Budowanie mostu

Grupy transmisyjne i trójkąty są ogniwami pomiędzy Hierarchią i uczniami pracującymi na planie zewnetrznym. Pomagają one budować most od ludzkości do duchowego królestwa. Więc bez przerwy będzie istnieć potrzeba na tę pracę, aby pomóc ludzkości wykorzystania sposobności, jaką umozliwia obecność Chrystusa między nami. Jest to służba, w której możemy zaangażować się do końca życia, wiedząc że pomagamy w wielkiej przemianie prowadzącej do nadejścia Nowej Ery.

Benjamin Creme's interview n/t Medytacji Transmisyjnej

On Transmission Meditation by Benjamin Creme (ang.)

Copyright (c) 1998-2014 Medytacja Transmisyjna | kontakt@medytacjatransmisyjna.org